Pavasario PasiūLYMAS

Saulė šviečia, figūrą gražinti kviečia!

Nepraleiskite progos  pasinaudoti šiais išskirtiniais  pasiūlymais!!!

 

75 min. procedūros kaina 75 Eur   65 Eur

45 min. procedūros kaina 65 Eur   55 Eur

35 min. procedūros kaina 50 Eur   45 Eur

Mūsų studijoje siūlomos 4 tipų procedūros su ENDOSPHERE THERAPY aparatu:

Procedūrų kainos:

Italijoje sukurta ENDOSPHERE THERAPY metodika vienos procedūros metu išsprendžia net kelias problemas:

VIRŠSVORIS

Neinvazinė endosferos procedūra sumažina kūno apimtis ir gali būti lokaliai naudojamas paveikti kūno dalis, kuriose sunku atsikratyti riebalinio audinio – pvz. rankų žastuose, nugaroje, šlaunų šonuose ar juosmens apačioje.

CELIULITAS

Celiulitą sukelia riebalų ląstelių hipertrofija, dėl kurios sulėtėja kraujotaka, taigi ir skysčių pašalinimas iš kūno. ENDOSPHERE THERAPY veikia pagrindines celiulito atsiradimo priežastis, akivaizdžiai sumažindamas apelsino žievelės efektą.

SUNKUMAS KOJOSE

Jūsų kojos nuolatos apsunkusios ir linkusios tinti? Dėl to kalta neefektyvi apatinių galūnių kraujo ir limfos apytaka, dėl kurios padidėja kojų tūris, t.y. tinsta blauzdos, čiurnos, šlaunys. ENDOSPHERE THERAPY suaktyvina kraujotaką ir giliai stimuliuoja limfinę sistemą, pašalindama sunkumą kojose ir palengvindama kasdienius jūsų žingsnius.

SUGLEBUSI ODA

Ši problema dažnai kamuoja tas, kurios per trumpą laiką numetė daugiau svorio, vyresnio amžiaus moteris ar neseniai pagimdžiusias mamytes. ENDOSPHERE THERAPY kompresinė mikrovibracija buvo specialiai sukurta darbui su audiniais, turinčiais tonuso problemų, todėl yra nepamainoma priemonė stangrinant odą – rezultatus pastebėsite jau po pirmos procedūros, o atlikus visą kursą, jūsų kūno apimtys gali sumažėti net dviem drabužių dydžiais!

ĮSITEMPĘ RAUMENYS

Dirbate sėdimą darbą? Daug laiko praleidžiate prie kompiuterio? Vargina stresas? Pamirškite įtampą pečių juostoje, nugaroje ar kojse – endosferos terapija pašalins nereikalingus toksinus, išjudins raumenis ir padės atsikratyti įtampos visame kūne.

ENDOSPHERE THERAPY rekomenduojama:

Mes neabejojame ENDOSPHERE THERAPY veiksmingumu – atvykite išbandyti patikėję mūsų žodžiu, o sugrįžkite jau patys įsitikinę rezultatais!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.