ENDOSPHERE THERAPY

ENDOSPHERE THERAPY terapija – tai idealus būdas celiulitui ir venų sąstingiui mažinti, kūno formavimui ir toksinų šalinimui.

Inovatyvus ENDOSPHERE THERAPY kompresinės mikrovibracijos aparatas buvo sukurtas Italijoje. Inžinierius Gianluca Cavalletti ir kraujagyslių chirurgas flebologas prof. Pier Antonio Bacci prie šio išradimo dirbo net 10 metų! Iš pradžių italų užduotis buvo sukurti aparatą sporto medicinos rinkai. Išradimas savo galingumu turėjo būti stipresnis už masažą, atliekamą rankomis, ir efektyvesnis padedant sportininkams iš pervargusių raumenų pašalinti pieno rūgštį, kuri ir turi didžiausią įtaką fizinės formos atsistatymui.

Pieno rūgšties perteklius sukelia raumenų skausmą, atsiranda silpnumo jausmas ir gali netgi pakilti temperatūra – ENDOSPHERE THERAPY išsprendė šias problemas ir greitai tapo vienu paklausiausių gydymo įrenginių visose Italijos futbolo rinktinėse.

Tačiau neilgai trukus buvo pastebėta, kad endosferos terapija puikiai kovoja su grožio priešais – apelsino žievelę primenčiu celiulitu, odos suglebimu, kojų venų varikoze ir susilpnėjusiu raumenų tonusu. O šiandien ENDOSPHERE THERAPY yra paklausiausia kūno formavimo ir celiulito mažinimo metodika visoje Europoje.

Kaip veikia ENDOSPHERE THERAPY aparatas?

ENDOSPHERE THERAPY sėkmę ir efektyvumą lemia dvi priežastys – skirtingai nei kituose kūno gražinimo metoduose, endosferos terapija remia mikrokompresija, o ne vakuumu; taip pat, procedūrų metu audiniai nėra ištempiami – odą veikia mikrovibracija.

Metodo pagrindas yra kompresija (suspaudimas) vietoj vakuumo, ir mikrovibracija vietoj tempimo. Procedūros metu audiniai nėra ištempiami.Ši terapija labiau artima žmogaus fiziologijai., saugi organizmui ir netraumuojanti. Be to, leidžia išvengti tokių komplikacijų, kaip odos suglebimas ir apkritimas. Rezultatas pasiekiamas pagerinus mikrocirkuliaciją ir limfos nutekėjimą, pagreitinus medžiagų apykaitos procesus ir tonizuojant audinius.

Mikrovibracija – tai žemų dažnių mechaniniai virpesiai, kurių dėka iš kūno pašalinamas skysčių perteklius ir gerinama mikrocirkuliacija audiniuose. Pats aparatas sudarytas iš antgalio, cilindro ir 55 specialaus silikono sferų. Šios sferos maloniai ir be skausmo masažuoja odą, sukurdamos „pulsuojantį spaudimą“.

Vienos procedūros metu pasiekiamos net penkios naudos:

Kokio rezultato galite tikėtis?

ENDOSPHERE THERAPY metodas efektyviai veikia nugaros, šlaunų, sėdmenų, rankų ir kojų vidinės pusės, šonų (juosmens zona), pilvo zonas. Mikrovibracijos dėka iš kūno pašalinami skysčiai ir patinimas –tai raktas kovoje su „apelsinų žievelės“ efektu ir viršsvoriu.
O kadangi procedūros metu gerinama kraujotaką ir limfos tekėjimas audiniuose, kūno oda tampa stangresnė ir lygesnė. Tai ypač aktualu moterims po staigaus svorio nukritimo pasikeitimo ir po nėštumo ir gimdymo. Taip pat, ši terapija puikiai tinka ir toms, kurios kenčia venų sąstingį, patinimą ir audinių tonuso sutrikimus.

ENDOSPHERE THERAPY – tai ne tik paviršinis poveikis. Šios revoliucinės terapijos rezultatai matyti jau po pirmų kartų ir išlieka ilgiau nei visi kiti rinkoje esantys „kovos su celiulitu“ būdai – kremai, įvyniojimai, vakuuminiai ir kitos rūšies masažai ar net chirurginiai įsikišimai.

Mes neabejojame endosferos terapijos veiksmingumu – atvykite išbandyti patikėję mūsų žodžiu, o sugrįžkite jau patys įsitikinę rezultatais.