MASAŽAI

Pasirūpinkite savo kūnu ir jis tikrai jums padėkos

Masažai – tai atgaiva kūnui ir sielai! Masažas – ne tik maloni ir atpalaiduojanti procedūra, bet ir kompleksinis pagalbos metodas nuo įvairiausių organizmo negalavimų.

Masažas padeda per prisilietimą, o jo poveikis žmogaus organizmui yra itin platus. Masažas teigiamai veikia raumenis ir sąnarius, nervų sistemą, taip pat kraujotakos ir limfinę sistemas, vidaus organų ir virškinimo sistemų veiklas, malšina skausmą, pagerina miego kokybę, mažina įtampą, stiprina imuninę sistemą, skatina medžiagų apykaitą.

Svarbus privalumas yra tai, kad masažas turi minimalias kontraindikacijas ir yra veiksmingas bet kokio amžiaus žmonėms.

Masažų kainos:

Atpalaiduojantis, aromaterapinis masažas, 60 min — 60 Eur

Atpalaiduojantis, aromaterapinis masažas, 90 min — 80 Eur

Tai vienas iš maloniausių būdų sumažinti stresą. Atpalaiduojantis masažas dar vadinamas neurosedatyviniu, antistresiniu, relaksaciniu masažu. Atpalaiduojantis masažas sumažina nervinę įtampą, greitai pakelia nuotaiką ir padeda įveikti lėtinį nuovargį bei stresą. 

Aromaterapija – tai eterinių aliejų ir kitų aromatinių medžiagų naudojimas procedūrų metu. Masažo metu naudojami eteriniai aliejai greitai prasiskverbia į odą, kur kraujas ir limfa perneša juos į kiekvieną kūno ląstelę. Visi eteriniai aliejai pasižymi baktericidiniu, antiseptiniu ir priešuždegiminiu poveikiu, teigiamai veikia nervų sistemą, emocijas, psichinę sveikatą ir organizmo savireguliacijos mechanizmą. 

Klasikinis masažas, 60 min — 60 Eur

Klasikinis masažas, 90 min — 80 Eur

Yra visų masažo technikų pagrindas. Iš esmės, klasikinis masažas – tai viso kūno paviršiaus (bendrasis masažas) arba atskirų jo zonų (vietinis masažas) masažas atliekamas rankomis. Priklausomai nuo poveikio trukmės ir naudojamos jėgos, klasikinis masažas gali būti ir atpalaiduojantis, ir tonizuojantis. Šis masažas padeda numalšinti skausmą,  sumažinti patinimą, pagerina audinių regeneraciją, atkuria raumenų tonusą, didina raumenų ir kaulų sistemos darbingumą, stiprina sąnarių-raiščių aparatą, suteikia bendrą stiprinantį poveikį organizmui, taip pat leidžia atsipalaiduoti, mažina raumenų ir nervinę įtampą.

Giliųjų audinių masažas, 60 min — 60 Eur

Tai toks masažas, kurio metu yra taikomas nuolatinis spaudimas ir atliekami lėtesni bei gilesni judesiai taip stengiantis pasiekti giliau esančius raumenis ir jungiamojo audinio sluoksnius. Jungiamasis audinys sudaro apie pusę kūno svorio. Būtent tai suteikia kūnui formą, palaiko ir jungia visus organus. Dėl sėslaus gyvenimo būdo, traumų ar įtampos daugiasluoksnė jungiamojo audinio plėvių sistema gali sutrumpėti ir atsirasti uždegimas, o tai lemia kraujotakos sutrikimą ir degeneracinius reiškinius. Šis masažas padeda sumažinti raumenų skausmą, skatina kraujotaką, gerina laikyseną, mažina nuovargį, taip pat padeda ištempti įsitempusius arba susitraukusius raumenis. Be to masažas padeda sumažinti randinį audinį, pagerina limfos tekėjimą ir limfodrenažą, padidina lankstumą ir judesių amplitudę randinio audinio vietose.

Švediškas masažas, 60 min — 60 Eur

Tai speciali masažo technika, skirta giliai įsiskverbti į audinius, paveikti raumenis bei sąnarius. Švediškas masažas skiriasi nuo kitų masažų tuo, kad čia daugiau dėmesio skiriama aktyviam, giliam raumenų trynimui ir minkymui. Masažo metu apdirbama ne tik oda ir minkštieji audiniai, bet ir gilieji raumenų, sausgyslių, sąnarių, kaulų, nervų galūnių sluoksniai. Šis masažas pagerina kraujotaką, sumažina raumenų spazmus ir nuovargį, padeda atkurti raumenų skaidulų elastingumą, taip pat padeda atgauti sąnariams lankstumą ir tvirtumą. Be to šis masažas mažina emocinį ir fizinį stresą.

Galvos, kaklo, pečių juostos masažas, 40 min — 50 Eur

Tai vienas geriausių būdų sumažinti per dieną susikaupusią įtampą, nervingumą ir stresą. Galvos masažas padidina kraujo ir limfos apytaką, o tai pagreitina medžiagų apykaitos procesus ir pagerina smegenų veiklą bei juose vykstančius fiziologinius procesus. Be to šis masažas padeda sumažinti galvos skausmus, įtampą, stresą, nervingumą ir nuovargį, taip pat pagerina miego kokybę ir suteikia žvalumo jausmą.

Kaklo ir pečių juostos masažas – tai veiksmingas būdas mažinti raumenų ir nervų įtampą. Šis masažas padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažina nuovargio ir įtampos jausmą, pagerina miego kokybę, padidina kraujo ir limfos cirkuliaciją, sumažina kaklo ir pečių juostos skausmą, taip pat mažina pieno rūgšties susikaupimą po intensyvaus fizinio krūvio.

Pėdų masažas, 40 min — 50 Eur

Šio masažo metu yra veikiami pėdose esantys biologiškai aktyvūs taškai, kurie atitinka visus kūno organus ir sistemas. Masažuojant šiuos taškus yra daromas teigiamas poveikis praktiškai visam organizmui. Šis masažas pagerina kraujo apytaką, sumažina įtampą, atpalaiduoja. Be to jis padeda sumažinti nerimą, nuovargį, taip pat ir galvos skausmus, pagerina miego kokybę.