1. Pirkėjas, įsigydamas Kuponą, sutinka su šiomis Kupono naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis. Pirkėjas, įsigijęs Kuponą ir vėliau perleisdamas tą Kuponą kitam asmeniui, įsipareigoja informuoti tą kitą asmenį (būsimąjį Kupono turėtoją) apie šias Kupono platinimo sąlygas ir taisykles.
 2. Dovanų kuponas suteikia teisę pasinaudoti nurodyta paslauga arba išsirinkti paslaugų už sumą, nurodytą dovanų kupone.
 3. Dovanų kuponas galioja visoms atliekamoms procedūroms.
 4. Pirkimo sumai viršijus Dovanų kupono vertę, susidariusį skirtumą galima sumokėti grynais pinigais.
 5. Dovanų kupono turėtojui įsigijus paslaugų už mažesnę sumą nei nurodyta Dovanų kupone, likusi suma Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.
 6. Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą galima išnaudoti per kelis kartus.
 7. Dovanų kuponas galioja 3 (trys) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono. Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kuponą galima pratęsti papildomam 1 (vieno) mėnesio laikotarpiui už vienkartinį 5 (penkių) Eur mokestį. Dovanų kupono pratęsimas galimas tik per 1 mėnesio laikotarpį nuo Dovanų kupono galiojimo pabaigos datos. Kuponą galima pratęsti tik 1 kartą.
 8. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu, paslaugos nesuteikiamos ir pinigai negrąžinami.
 9. Tiek popierinį, tiek elektroninį Dovanų kuponą (atspausdintą) reikia pateikti atvykus į Lieknėjimo studiją „KUDI“.
 10. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.
 11. Prieš atvykstant į procedūras, būtina išankstinė registracija.
 12. Vėluojant į procedūrą, vėlavimo laikas yra išminusuojamas iš procedūros.
 13. Neatvykus ir neperspėjus apie neatvykimą prieš 6 valandas iki procedūros pradžios, Dovanų kupono suma atitinkanti pasirinktos paslaugos kainą arba procedūra yra anuliuojami nuo Dovanų kupono vertės.
 14. Prieš procedūrą prašome informuoti, jei Jūs laukiatės, turite alerginių problemų ar rimtų susirgimų.
 15. Savo pretenzijas / reikalavimus dėl Lieknėjimo studijos ”KUDI“ suteiktų paslaugų, įsigytų dovanų kuponų Klientas gali pateikti tiesiogiai Lieknėjimo studijai ”KUDI“ Švitrigailos g.8, Vilnius; el. p. info@kudi.lt; 8 670393999
 16. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje  įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. 8 5 279 1466, interneto svetainėje vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityje ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.
 17. Informacija apie Klientą yra konfidenciali ir trečiosioms šalims Lieknėjimo studija ”KUDI“ ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.
 18. Klientas patvirtina, kad, prieš sutikdamas su pirkimo sąlygomis, atidžiai susipažino su visomis sąlygomis ir su jomis visiškai sutinka. Taip pat Klientui yra žinoma, kad sutikimas su pirkimo sąlygomis įsigalioja nuo to momento, kai Klientas, vadovaudamasis Sistemoje pateikiamais nurodymais, uždeda varnelę ant „Susipažinau ir sutinku su užsakymo taisyklėmis”, taip patvirtindamas savo sutikimą su Pirkimo sąlygomis.